Genesis Holm 200 NDS-1606

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma621 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,52 €90 % • 3 971 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant7 €90 % • 3 613 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €98 % • 12 171 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Super ďakujem ceny lacnejšie ako inde super ponuka
    • Veľký výber tovaru
    • Ja som veľmi rada ze som tento internetovny obchod objavila bola som aj na predajni som spokojná na druhý deň som mala objednávku

Herný stôl s RGB podsvietením Genesis Holm 200 Kvalitný herný stôl Genesis Holm 200 poteší aj náročnejších hráčov. Na prvý pohľad zaujme svojim čistým karbónovým dizajnom a modernou odolnou konštrukciou. Farebný model RGB podsvietenia sa postará o tú najlepšiu atmosféru a zaručí vám úplne nový zážitok z hry. Organizácia na prvom mieste Na vrchnej strane stola nájdete hneď 3 USB 3.0 porty, ktoré sú umiestnené tak, aby boli v čo najlepšom možnom dosahu. Do nich si ľahko zapojíte PC zariadenia ako je napr. klávesnica, myš, slúchadlá alebo reproduktory a kabeláž esteticky schováte pod stôl, kde sa nachádza na to určený kovový držiak. Všetko po ruke Stôl tiež disponuje dvoma kovovými držiakmi, pomocou ktorých budete mať priestor na stole skvele zorganizovaný a pod kontrolou. Vľavo sa nachádza kovový úchyt na odloženie slúchadiel a vpravo si potom môžete do praktického držiaku postaviť pitie, ktoré tak budete mať stále na dosah, bez toho aby hrozilo prevrhnutie pohára. Jedinečný zážitok z hry Navoďte si príjemnú atmosféru vďaka zabudovanému LED podsvieteniu v RGB farbách s niekoľkými efektmi a režimami. Medzi nimi môžete pohodlne prepínať pomocou priloženého diaľkového ovládača a vykúzliť tak zo svojej izby skutočný herný brloh.

Na sklade • 1 variant3,99 €93 % • 23 341 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Datacomp.sk